29 Haziran 2012 Cuma

Pinspire - Hediye


Pinspire ile sizlere çok güzel hediyeler hazırladık. Ama gelin önce Pinspire yi hep beraber bi tanıyalım.
Pinspire internette beğendiğiniz herşeyi bir çatı altında, kendi belirlediğiniz klasörlere pin leme yani kayıt etme işlemi. Bilgisayarınıza kaydetmek yerine pinspire profilinizde herşey kendi düzenlemelerinize göre sizinle. Sevdiğiniz, beğendiğiniz herşeyi kaydedebilir, diğer kullanıcıların stillerinden ilham alabilir ve karşılıklı yorumlarla fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ve sadece Türkiye değil tüm dünya stilleri burda birarada.

Pinspire ye katılmak için TIK TIK!

Pinspire @modaliza olarak bende ordayım. Takibe almayı unutmayın;)
Ve tüm bu hediyeleri kazanmak için yapmanız gerekenler şöyle


* Pinspire Facebook sayfasını BEĞEN!


** Pinspire ye ÜYE OLduktan sonra "Armparty" adında bir pinboard oluşturup en az 3 görsel pinleyerek oluşturduğunuz board un linkini ad-soyad ve mail adresiniz ile birlikte bu postun altına yorum olarak eklemeniz:)

Çekiliş yok! Kura yok! random.org bir süre safdışı. Çünkü burada yarattığınız armparty boardlarından benim en çok beğendiğim 3 kişiye bu hediyeler gidecek.

Son Katılım : 10 Temmuz


Hadi durmayın sizde katılın. Belki de en güzel board sizinki olacak. Armparty çılgınlığına hep beraber katılmaya var mısınız? Yorumlarınızı bekliyorum canlar. XOXO :*Not: Armparty nedir diye bilmeyen varsa bileklik modası / bileklik çılgınlığı diyebiliriz. Uyum aranmaksızın bilekleri doldurmak demek armparty. İlk resimde de paylaştım birkaç örnek ordan ilham alabilirsiniz.